5 lat gwarancji 2019

5 lat gwarancji 2019

Informacja ogólna
5-letnia gwarancja Xerox na drukowanie

Data trwania promocji: 01.05 - 31.12.2019


Kiedy nie wszystko idzie zgodnie z oczekiwaniami, zawsze warto mieć plan awaryjny. Nasza 5-letnia gwarancja pomoże Ci utrzymać drukarki i urządzenia wielofunkcyjne (MFP) w gotowości i dobrym stanie technicznym , a to z kolei pozwoli Ci pracować bez przerw i problemów przez kolejny dzień, tydzień, miesiąc, a nawet 5 lat.

Jak zyskać 5 lat gwarancji?

To proste! Pomyśl o tym jako o przedłużeniu gwarancji na cały okres użytkowania produktu!

  1. Kup jedno z promowanych urządzeń
  2. Złóż wniosek online
  3. Nie martw się usterkami nie tylko przez 2 ale przez całe 5 lat!


Dane zgłoszenia


Dane rejestrowanej maszyny


Oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem


Oświadczam, że zapoznałem/am się z warunkami udziału w promocji „5 lat gwarancji” i informacją o sposobie przetwarzania moich danych osobowych przez Xerox i akceptuję te warunki. Chcę wziąć udział w promocji Xerox „5 lat gwarancji”, jako jej uczestnik.Zgoda na otrzymywanie od Xerox Polska Sp. z o. o. informacji handlowych przesyłanych środkami komunikacji elektronicznej


Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Xerox Polska Sp. z o. o. informacji handlowych przesyłanych środkami komunikacji elektronicznej, na wskazany przeze mnie w formularzu rejestracji produktu adres e-mail. Oświadczam, że mam prawo dysponowania adresem poczty elektronicznej, który wskazałem jako właściwy do kontaktu z Xerox Polska Sp. z o.o. (prosimy wybrać jedą z dwóch odpowiedzi)Oświadczenie o prawie do reprezentacji


Jako osoba dokonująca rejestracji do Promocji Uczestnika Promocji oświadczam ze świadomością rygoru odpowiedzialności prawnej, w tym karnej oraz skutku bezskuteczności rejestracji, że aktualnie posiadam prawo do reprezentowania podmiotu (Uczestnika Promocji), w którego imieniu występuję oraz oświadczam, że dysponuję wszelkimi danymi osobowymi przekazywanymi Organizatorowi Promocji w sposób zgodny  z Regulaminem Promocji tzn. zgodnie z wymaganiami obowiązującego w Polsce prawa, w tym w szczególności Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

© 2019 Xerox Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Xerox® oraz Xerox and Design® są znakami towarowymi Xerox Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.